Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Zajazd Zagłoba Spółka Cywilna Andrzej Musiał i Mateusz Musiał

Kontakt:

Jurków 281
32-860 Czchów
tel.: 14 68 42 110
600 611 101
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Krótka charakterystyka firmy:

Jurków to nieduża wioska malowniczo położona w dolinie Dunajca. Wszystkim podróżnym znana z krzyżujących się dróg i charakterystycznego ronda, a także XVI wiecznego modrzewiowego kościółka. Właśnie tam, przy trasie Kraków-Krynica znajduje się Zajazd Zagłoba - miejsce, które od lat wybiera podróżujący. Tradycyjne polskie dania przygotowane w oparciu o świeże i dojrzałe wiejskie produkty stają się stałym punktem podróży dla wielu odwiedzających Jurków i jego okolice.

Zakres prowadzonej działalności:

Zajazd Zagłoba to trzy sale restauracyjne dysponujące 70 miejscami. Każda z nich może być w indywidualny sposób zaaranżowana i przygotowana dla potrzeb naszych gości. Biorąc pod uwagę charakter przyjęcia pomagamy w skomponowaniu menu, doborze win, oraz zapewniamy całkowitą obsługę uroczystości. W trosce o najwyższą satysfakcję naszych gości wszystkie warunki są ustalane indywidualnie przed każdą rezerwacją.

Dla przyjęć organizowanych w domach naszych gości mamy specjalną propozycję. Przygotowujemy i serwujemy nasze potrawy wprost na Twoim stole. Wszystko świeże i smaczne. Menu przygotowywane jest indywidualnie i wybiega swoim bogactwem poza pozycje dostępne w codziennej karcie. Pomocą służy Szef Kuchni, oraz jego wspołpracownicy, którzy zadbają o to, aby potrawy nie tylko wybornie smakowały, ale także były gustownie podane.